листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распоредување на нето добивка за 2016 година - Топлификација АД 


8. одлука за распоредување на нето добивката 2016.pdf

Објавено на: 17.11.2017 13:33:47
Документ БР.: DOC_12287-47/2017
Урнек: Распределба на добивка