листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлуки од собрание на акционери - Топлификација АД Скопје


6. одлука за отповикување на чл. на НО.pdf
7. одлука за избор на чл. на НО.pdf

Објавено на: 17.11.2017 13:34:14
Документ БР.: DOC_12285-66/2017
Урнек: Измени во органи на управување