листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување на резултатите од неревидираниот биланс на успех за период 01.01.-30.09.2017 - Топлификација АД


Образложение за остварените резултати за период Јануари-Септември 2017.pdf

Објавено на: 17.11.2017 13:38:28
Документ БР.: DOC_10191-481/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации