листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука од НО за избор на нови членови на УО - Топлификација АД. Согласно законските прописи преземени се активности за упис на новите членови на УО


Одлука за избор на членови на УО.pdf

Објавено на: 17.11.2017 13:45:04
Документ БР.: DOC_12285-67/2017
Урнек: Измени во органи на управување