листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлуки од годишно собрание за измени во органи на управување


odluka za odobruvanje na rab.na cl.na OD.pdf
odluka za otpovikuvanje na cl. na OD.pdf
odluka za izbor na cl. na OD.pdf

Објавено на: 20.11.2017 13:13:52
Документ БР.: DOC_12285-68/2017
Урнек: Измени во органи на управување