листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка за 2016 год.


odluka za rasporeduvanje na dobivka od 2016.pdf

Објавено на: 20.11.2017 13:13:46
Документ БР.: DOC_12287-48/2017
Урнек: Распределба на добивка