листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за одржување на  Собрание на акционери


000 Javen povik za 38-sednica.pdf

Објавено на: 24.11.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_10109-145/2017
Урнек: Јавен повик за собрание