листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН КОНСОЛИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ - СИЛЕКС АД


01.01-30.09.2017- Kонсолидиран.xls

Објавено на: 24.11.2017 14:48:02
Документ БР.: DOC_12298-114/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.