листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување на финансиските резултати на неревидираниот консолидиран биланс на успех за период 01.01.-30.09.2017- Топлификација АД Скопје


Образложение за остварени консолидирани резултати за период Јануари-Септември 2017 година.pdf

Објавено на: 28.11.2017 14:19:50
Документ БР.: DOC_10191-488/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации