листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Консолидиран Биланс на успех 01,01,2017-30,09,2017


Obrazlozenie kon Konslidiran Bilans na uspeh 30.09.2017.pdf

Објавено на: 29.11.2017 15:45:01
Документ БР.: DOC_10191-491/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации