листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран Биланс на успех за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола за периодот 01.01.-30.09.2017 


Образложение кон консолидираните финансиски извештаи за групацијата ЗК Пелагонија ад Битола 30.09.2017.doc

Објавено на: 29.11.2017 14:15:40
Документ БР.: DOC_10191-489/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации