листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2017 година


Образложение кон консолидираниот Биланс на успех 01.01-30.09.2017 година.docx

Објавено на: 30.11.2017 09:00:00
Документ БР.: DOC_10191-492/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации