листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неривидиран консолидиран биланс на успех на Аутомакедонија АД Скопје за период 01.01-30.09.2017


9M Консолидиран 01.01.2017-30.09.2017.xls

Објавено на: 01.12.2017 08:37:33
Документ БР.: DOC_12298-124/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.