листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Известуванје за откуп на сопствени акции од 01.11.2017 до 12.12.2017 година


Izvestuvanje za otkup na sopstveni akcii 01 11-12 12 2017.pdf

Објавено на: 14.12.2017 08:47:19
Документ БР.: DOC_12291-29/2017
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции