листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Izvestaj za promena na sopstvenost na akcioner 


izvestaj za promena na sopstvenost na akcioner.pdf

Објавено на: 18.12.2017 14:00:20
Документ БР.: DOC_10191-500/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации