листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за ставање вон сила одлука донесена на Годишно собрание на акционери


Одлука за ставање вон сила на одлука.doc

Објавено на: 19.12.2017 14:30:00
Документ БР.: DOC_12283-161/2017
Урнек: Други одлуки од собрание