листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


JAVEN POVIK МАКСТИЛ.doc
ODLUKИ ОДБОР МАКСТИЛ.doc

Објавено на: 21.12.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10109-151/2017
Урнек: Јавен повик за собрание