листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание одржано на 12.01.2018


ОДЛУКА КАРБО НОВА год сметка.docx
ОДЛУКА КАРБО НОВА за одоб на работата на членовите на ОД.docx
Одлука за усвојување на ревизорски извештај.docx
ОДЛУКА КАРБО НОВА za назначување на овластен ревизор.docx

Објавено на: 15.01.2018 09:12:49
Документ БР.: DOC_12283-2/2018
Урнек: Други одлуки од собрание