листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за реализирани зделки со заинтересирани страни


Известување за зделка со заинтересирана странаАгроЕли.doc
Известување за зделка со заинтересирана странаMalina.doc
Известување за зделка со заинтер.странаАГРОКОМ.doc

Објавено на: 31.01.2018 08:47:43
Документ БР.: DOC_10191-10/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации