листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 35 став (1) алинеја 6 од Правилата за котација го објавуваме следново:

Известување


Izvestuvanje.pdf

Објавено на: 31.01.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26453-0/2018
Урнек: Зделка со заинтересирана страна