листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran fin. izv. 01.01-31.12.2017


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 2017.xls

Објавено на: 23.02.2018 13:59:50
Документ БР.: DOC_26445-13/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.