листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

На седницата на Одборот на директори одржана на ден 09.02.2018 година, за Претседател на Одборот на директори на Современ дом АД Прилеп избран е Димитар Џеков, неизвршен член на одборот.

Објавено на: 09.02.2018 14:09:01
Документ БР.: DOC_10191-20/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации