листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Za Sobranieto na akcioneri na DPTPelisterka AD Skopje zakazano za den 20.02.2018 g.vo 10 casot vo Skopje predlog Odluka


PREDLOG za izbor na OD 2018-.doc

Објавено на: 12.02.2018 13:32:37
Документ БР.: DOC_13285-2/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери