листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи


Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2017.xls

Објавено на: 12.02.2018 15:10:29
Документ БР.: DOC_26445-5/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.