листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за 39 та седница на Собрание на акционери


Јавен повик за свикување на 39 седница на Собрание.pdf

Објавено на: 16.02.2018 15:26:09
Документ БР.: DOC_10109-4/2018
Урнек: Јавен повик за собрание