листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за учество на  Собрание на Друштвото 20.03.2018


Повик за учество на Собрание на Мермерен Комбинат АД Прилеп.pdf

Објавено на: 19.02.2018 08:15:01
Документ БР.: DOC_10109-5/2018
Урнек: Јавен повик за собрание