листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

А.Д.Ангропромет-Тиквешанка  Кавадарци известува дека годишните неревидирани финансиски извештаи за 2017 година ке бидат објавени најдоцна  до  15.03.2018 година .

Објавено на: 19.02.2018 09:15:00
Документ БР.: DOC_10191-29/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации