листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 24 сопствени акции на Макпетрол А.Д..pdf

Објавено на: 19.02.2018 14:38:11
Документ БР.: DOC_12291-4/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции