листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Замена на претходно објавен Годишен извештај за работењето на Макстил А.Д. Скопје во 2017 година.


Годишен извеш. на работењето во 2017 (3).docx

Објавено на: 20.02.2018 13:38:32
Документ БР.: DOC_10191-31/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации