листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

ОКТА АД-Скопје информира дека неревидираните финансиски извештаи за 2017 година ќе бидат објавени на 28.02.2018 година.

Објавено на: 21.02.2018 09:06:27
Документ БР.: DOC_10191-33/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации