листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Sobranieto na akcioneri na DPT Pelisterka AD Skopje na 20.02.2018 g. izvrsi izbor na clenovi na Odborot na direktori


Odluka izbor na cl.na OD 20.02.2018.doc

Објавено на: 21.02.2018 09:21:01
Документ БР.: DOC_12285-8/2018
Урнек: Измени во органи на управување