листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

АД Тајмиште Кичево известува дека неревидираните финансиски извештаи за 2017 година ќе бидат објавени до 15,03,2018 год.

Објавено на: 21.02.2018 09:24:10
Документ БР.: DOC_10191-34/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации