листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - декември 2017 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Dec 2017_F2.pdf

Објавено на: 22.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-36/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации