листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

РЖ Техничка контрола-АД,Скопје известува дека неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.2017 до 31.12.2017 година ќе ги објави најдоцна до 15.03.2018 година.

Објавено на: 22.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-38/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации