листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Согласно глава VI од Правилата за котација СКОПСКИ ПАЗАР АД Скопје ја објавува следната ценовно чувствителна информација:


Информација за јавноста.pdf

Објавено на: 22.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-39/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации