листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Согласно глава VI од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за објава на неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.12.2017 година


Skopski pazar AD Skopje-Izvestuvanje.pdf

Објавено на: 22.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-40/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации