листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објавување на финансиски извештаи ќе го направиме до 15.03.2018 година.

Објавено на: 22.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-41/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации