листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Макпетрол АД известува дека Годишните неревидирани Финансиски извештаи за 2017 година ќе ги објави најдоцна до 15.03.2018 година.

Објавено на: 22.02.2018 14:19:40
Документ БР.: DOC_10191-42/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации