листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВЕДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.-31.12.2017


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 17.xlsx

Објавено на: 23.02.2018 08:34:20
Документ БР.: DOC_26445-11/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.