листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
Современ дом АД Прилеп известува дека годишните неревидирани финансиски извештаи за 2017 година ке бидат објавени најдоцна до 15.03.2018 година.
Објавено на: 23.02.2018 13:28:02
Документ БР.: DOC_10191-48/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации