листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 92 сопствени акции на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 23.02.2018 14:21:15
Документ БР.: DOC_12291-6/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции