листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran fin.izvestaj za period od 01.01 do 31.12.2017


NEREV.FIN.IZVESTAJ ZA KONF.2017 GOD..xls

Објавено на: 23.02.2018 15:10:56
Документ БР.: DOC_26445-15/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.