листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ПЕКАБЕСКО АД известува дека Годишните неревидирани финансиски извештаи за 2017 година ќе ги објави најдоцна до 15.03.2018 година.

Објавено на: 26.02.2018 09:38:08
Документ БР.: DOC_10191-52/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации