листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


 

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

АД УТТ МАКЕДОНИЈА Битола, известува дека Годишните неревидирани финансиски извештаи за 2017 година ќе ги објави најдоцна до 15.03.2018 година.

Објавено на: 26.02.2018 09:54:55
Документ БР.: DOC_10191-53/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации