листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за објавување на неревидирани финансиски извештаи за 2017 година


Izvestuvanje za objavuvanje na nerevidirani izvestai za 2017 godina.pdf

Објавено на: 26.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-54/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации