листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација  ЗК Пелагонија ад Битола известува дека Годишните неревидирани финансиски извештаи за 2017 година , ќе ги објави најдоцна до 15.03.2018  година .

Објавено на: 26.02.2018 13:14:38
Документ БР.: DOC_10191-56/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации