листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во продолжение следи анализа на неревидираните финансиски извештаи на Стопанска Банка АД Скопје, за периодот од 01.01.-31.12.2017:


Анализа на фин.резултати _ Стопанска банка АД Скопје_01.01.-31.12.2017.pdf

Објавено на: 26.02.2018 14:30:41
Документ БР.: DOC_10191-59/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации