листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidiran finansiski izvestaj za period od 01.01.2017 d 31.12.2017 godina


fin.izvestaj 31.12.2017.xls

Објавено на: 27.02.2018 08:42:31
Документ БР.: DOC_26445-19/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.