листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

obrazlozenie


obrazlozenie 31.12.2017.pdf

Објавено на: 27.02.2018 08:42:37
Документ БР.: DOC_10191-61/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации