листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Известуваме дека неревидираните финансиски извештаи за 2017 година, ќе ги објавиме до 15.03.2018 година.

Објавено на: 27.02.2018 08:42:47
Документ БР.: DOC_10191-62/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации